Prečo nakupovať u nás

Je množstvo odborných vydavateľstiev, áno.

Vieme však, prečo by ste mali nakupovať práve u nás.

Na trhu sme od roku 1997 ako súčasť medzinárodnej skupiny Verlag Dashöfer s pobočkami v Nemecku, Čechách, Maďarsku, Poľsku, Portugalsku, Slovinsku, Chorvátsku.

Venujeme sa širokému prierezu odborných tém, od účtovníctva, daní, financií, miezd, personalistiky, cez manažment, verejnú správu, živnostenské podnikanie či riadenie školy, až po techniku, BOZP, environmentalistiku a stavebníctvo.  

Stojí za nami silný tím odborníkov. Informácie, ktoré prinášame sú len z overených zdrojov a vy sa na ne môžete 100%tne spoľahnúť a oprieť pri svojej práci. Našim cieľom je zjednodušiť Vám život tým, že informácie, ktoré vám poskytneme, budú mať svoju váhu a silu. Bez problémov ich môžete použiť pri argumentácii s úradmi a inštitúciami. Stoja za nami odborníci a špecialisti vo svojich odboroch. Na stretnutiach autorského kolektívu sa zamýšľame nad aktuálnymi problémami a nad ich najefektívnejšími riešeniami. Tie Vám následne prinášame zrozumiteľne spracované tak, aby ste sa vyhli nepríjemnostiam, či dokonca sankciám.

Prinášame Vám rôzne riešenia, aby ste si našli tú svoju formu vzdelávania a získavania informácií, ktorá Vám najviac vyhovuje. Zo širokej ponuky produktov a služieb si stačí vybrať tému, ktorá Vás zaujíma a jednoducho začať. Po celý rok môžete pracovať s online knižnicami, vo svojich čítačkách čítať online knihy, kedykoľvek sa vrátiť ku svojim online časopisom, priamo do mailu si dať posielať lekcie online kurzov či pracovať s vybranými témami spracovanými na CD, DVD alebo USB
Ak preferujete efektivitu, online vzdelávanie formou online seminárov či videoseminárov nájdete tiež pod strechou vydavateľstva. 
Osobný kontakt a jeho výhody však oceníte návštevou jedného zo seminárov či konferencií organizovaných častokrát priamo v priestoroch vydavateľstva. 

Našim krédom je aktuálnosť. Preto sa snažíme prinášať informácie čo najrýchlejšie, aby ste s nimi mohli pracovať čo najskôr. Zároveň sa dostanete k informáciám, ktoré platili v určitom okamihu a vy tak budete vedieť nájsť súvislosti a odpovede na svoje otázky. Za všetkým stoja aktuálne plné znenia právnych predpisov, ktoré získavame do 24 hodín od uverejnenia v Zbierke zákonov na základe dohody s Ministerstvom spravodlivosti SR. Okrem právnych predpisov máte možnosť pracovať so vzormi zmlúv a  hlavne komentármi k zákonom, ktoré sú cenným zdrojom informácií pre pochopenie širších súvislostí.

V rámci svojho predplatného môžete využiť expresný odpovedný servis. Odpovede na odborné otázky týkajúce sa účtovníctva a daní do 24 hodín od položenia len tak niekde nenájdete.