Online produkty

Preferujete vzdelávanie z pohodlia domova, nechce sa vám cestovať, alebo máte iný dôvod nezúčastniť sa skupinového školenia? Máme pre vás viacero online produktov, s ktorými sa môžete vzdelávať kdekoľvek a kedykoľvek, stačí vám iba pripojenie na internet.

Čo robiť, keď zabudnem alebo stratím svoje prístupové údaje do online produktov?

Stačí jednoducho napísať na info@dashofer.sk a my vám prístupové údaje obratom pošleme.

 

Online knihy

Vaše čítačky môžete naplniť obsahom, ktorý potrebujete mať vždy poruke. Pri odborných témach je potrebné obrovské množstvo informácií, podkladov, zákonov a iných dôležitých zdrojov, ktoré sú podkladmi na správne rozhodovanie sa. Nie je možné nosiť ich všade všetky so sebou. Vtedy nastupuje základná výhoda online knihy, keď všetko nájdete na jednom mieste, vo vašom tablete alebo čítačke. Online knihy sa zameriavajú na jednu špecifickú tému a rozoberajú ju do hĺbky. Sú rozdelené do logických kapitol, medzi ktorými sa môžete preklikávať tak jednoducho, akoby ste listovali knihu. Zároveň však môžete vyhľadávať v celom obsahu zadaním kľúčového slova. Obsah online knihy sa, pochopiteľne, priebežne dopĺňa a aktualizuje.

Celé portfólio online kníh nájdete TU.

Návod na to, ako pracovať s online knihou krok za krokom, vám vysvetlí krátke inštruktážne video, ktoré si môžete pozrieť TU.

Ukážka

Online časopisy

Ak preferujete pravidelný prísun noviniek, noviel zákonov, upozornení a odpovedí na otázky z iných prípadových štúdií, online časopis je pre vás ideálny. Dvojtýždenník alebo mesačník, stačí si zvoliť tému, ktorá vás zaujíma. Časopis si môžete čítať buď priamo na webe, alebo si stiahnete jeho PDF verziu do počítača. Ročné predplatné tak znamená garanciu a prísun aktuálnych a potrebných informácií. 
Online forma vás uchráni pred množstvom čísel časopisu uložených na rôznych miestach. Všetko nájdete na jednom portáli, usporiadané podľa dátumu vydania.
V obsahu všetkých čísel budete môcť hľadať jednoducho pomocou kľúčového slova a fulltextového vyhľadávača.

TU nájdete návod na to, ako s online časopisom čo najefektívnejšie pracovať.

Ukážka

Online kurzy

Potrebujete sa zorientovať v určitej téme v priebehu krátkeho času? Hľadáte vyselektované informácie, o ktoré sa môžete oprieť? Každých 7 dní obdržíte e-mailom jednu lekciu, ktorá vás zaučí do témy. Po zhruba 10 týždňoch budete zas „o kus“ múdrejší a k prebratému obsahu sa budete môcť kedykoľvek v priebehu jedného roku vrátiť. Niektoré online kurzy dokonca ukončujete skúškou a certifikátom.

Čo je to online kurz a ako prebieha

  • Online kurz je nový spôsob vzdelávania sa, keď nemusíte nikde cestovať.
  • Lekcie si prechádzate tam, kde máte pripojenie na internet, prístup k počítaču alebo tabletu, keď máte chuť a čas.
  • Online kurzy majú spravidla 13 lekcií, ktoré vám otvoríme každých 7 dní.

Krátky návod na jednoduchú a efektívnu prácu s online kurzom nájdete TU.

Ukážka