PDF na stiahnutie

Forma: Pdf na stiahnutie

Cena: 39 € bez DPH

Popis

PDF na stiahnutie obsahuje princípy výpočtu poklesu čistého obratu a príjmov potrebné na požiadanie o finančné príspevky podľa projektu Prvá pomoc.

...

Popis

PDF na stiahnutie obsahuje prehľad toho, čo SZČO a podnikateľov najviac zaujíma z opatrení týkajúcich sa príspevku na udržanie zamestnanosti v období od 2. 4. do 17. 4. 2020. Na problémy v rámci existujúcich opatrení odpovedajú renomovaní advokáti z praxe.

...

Popis

PDF na stiahnutie obsahuje spracovanie zmien, ktoré nastali od 4. apríla 2020 v oblasti účtovníctva a daní. Autorský kolektív sa podieľal na tvorbe zákona.

...

Forma: Pdf na stiahnutie

Cena: 9 € bez DPH

Popis

PDF na stiahnutie obsahuje konkrétny príklad spracovania mzdy pre mzdového účtovníka za mesiac marec 2020. PDF je doplnené informáciami zo Sociálnej poisťovne za mesiac marec 2020.

...

Popis

PDF na stiahnutie obsahuje spracované odpovede na najčastejšie otázky týkajúce sa praktických problémov v období koronavírusu.

...

Popis

PDF na stiahnutie, ktoré vám pomôže pri riešení agendy, ktorá v súvislosti s koronavírusom nastala.

...

Popis

PDF na stiahnutie, ktoré obsahuje odborné informácie týkajúce sa nastavenia firmy v súvislosti s koronavírusom.

...

Forma: Pdf na stiahnutie

Cena: 39 € bez DPH

Popis

Zdokonaľte sa za krátky čas v najdôležitejších frázach a v slovnej zásobe v obchodnej angličtine. PDF je veľmi jednoduché, môžete ho študovať priamo v počítači, alebo si ho vytlačiť a študovať kdekoľvek sa nachádzate.

...

Popis

E-dokument vám poskytuje prehľad odbornej terminológie z oblasti účtovníctva a daní. Okruhy sú rozdelené na viaceré tematické sekcie, aby učenie a vyhľadávanie konkrétneho termínu bolo jednoduchšie. Vedľa odborného termínu – slovného spojenia v slovenskom jazyku nájdete jeho preklad. Získajte praktického pomocníka a uľahčite si prácu.

...

Popis

E-dokument vám poskytuje prehľad odbornej terminológie z oblasti obchodu a práva v angličtine. Okruhy sú rozdelené na viaceré tematické sekcie, aby učenie a vyhľadávanie konkrétneho termínu bolo jednoduchšie.

...