Čo garantujeme

Spoľahlivé informácie

Informácie, ktoré prinášame sú len z overených zdrojov a Vy sa na ne môžete 100% spoľahnúť pri svojej práci. Našim cieľom je zjednodušiť Vám život tým, že informácie, ktoré vám poskytneme, budú mať odbornú váhu a silu. Bez problémov ich môžete použiť pri argumentácii s úradmi a inštitúciami.

 

Aktuálnosť

V dnešnej dobe predstavuje aktuálnosť jeden z najdôležitejších atribútov, preto Vám prinášame informácie čo najrýchlejšie, aby ste s nimi mohli pracovať čo najskôr. Zároveň máte k dispozícií aj minulé znenia zákonov, a môžete v nich prakticky a jednoducho vyhľadávať to, čo potrebujete k svojej práci. Predovšetkým pri účtovných a daňových informáciách je história a vývoj povinností a práv cennou pomôckou, napr. pri obhajovaní sa pred správcom dane. 
Ponúkame aktuálne plné znenia právnych predpisov, vzory zmlúv a  komentáre k zákonom, ktoré sú cenným zdrojom informácií pre pochopenie širších súvislostí.

 

Odpovede

Na internete nájdete množstvo rád a tipov. Nemusia sa však týkať Vašej špecifickej situácie. 
Tie správne odpovede šité na mieru sú veľmi vzácne. V rámci odpovedného servisu prinášame odpovede na Vaše otázky, vypracované priamo pre Vás autorským kolektívom, ktorý berie do úvahy celú Vašu situáciu a prináša tak odpoveď na Váš konkrétny problém.

 

Riešenia

Získať informácie pre všeobecný rozhľad je jednoduché, ale riešenie konkrétnych situácií v praxi je už zložitejšie. Práve preto v obsahoch odborných portálov vydavateľstva Verlag Dashöfer nájdete prípadové štúdie z praxe, modelové situácie, riešenia konkrétnych problémov a odpovede na tie najšpecifickejšie otázky. Toto všetko je súčasťou ročného predplatného každého produktu vydavateľstva.