Čo garantujeme

Spoľahlivé informácie

Informácie, ktoré prinášame, sú len z overených zdrojov a vy sa na ne môžete 100 % spoľahnúť pri svojej práci. Naším cieľom je zjednodušiť vám život tým, že informácie, ktoré vám poskytneme, budú mať odbornú váhu a silu. Bez problémov ich môžete použiť pri argumentácii s úradmi a inštitúciami.

Aktuálnosť

V súčasnosti predstavuje aktuálnosť jeden z najdôležitejších atribútov, preto vám prinášame informácie čo najrýchlejšie, aby ste s nimi mohli pracovať čo najskôr. Zároveň máte k dispozícii predchádzajúce znenia zákonov a môžete v nich prakticky a jednoducho vyhľadávať to, čo potrebujete k svojej práci. Predovšetkým pri účtovných a daňových informáciách je história a vývoj povinností a práv cennou pomôckou, napríklad pri obhajovaní sa pred správcom dane.
Ponúkame aktuálne plné znenia právnych predpisov, vzory zmlúv a  komentáre k zákonom, ktoré sú cenným zdrojom informácií pre pochopenie širších súvislostí.

Odpovede

Na internete nájdete množstvo rád a tipov. Nemusia sa však týkať vašej špecifickej situácie. 
Tie správne odpovede šité na mieru sú veľmi vzácne. V rámci odpovedného servisu prinášame odpovede na vaše otázky, vypracované priamo pre vás autorským kolektívom, ktorý berie do úvahy celú vašu situáciu a prináša tak odpoveď na váš konkrétny problém.

Riešenia

Získať informácie na všeobecný rozhľad je jednoduché, ale riešenie konkrétnych situácií v praxi je už zložitejšie. Práve preto v obsahoch odborných portálov vydavateľstva Verlag Dashöfer nájdete prípadové štúdie z praxe, modelové situácie, riešenia konkrétnych problémov a odpovede na tie najšpecifickejšie otázky. Toto všetko je súčasťou ročného predplatného každého produktu vydavateľstva.